Přeskočit na obsah Klávesové zkratky na tomto webu

Archiv rubriky ‘SEO (optimalizace pro vyhledávače)’

Příručka Začínáme s optimalizací pro vyhledávače

Česká pobočka Google vydala příručku „Začínáme s optimalizací pro vyhledávače", která je zdarma ke stažení.
Zobrazit celý příspěvek

Minutky ze světa SEO, SEM a tvorby stránek 2008/10

Prohlížeč Google Chrome, Geograpic performance v AdWords, 88 % zaměstnanců v IT by ukradlo data, testovací způsob zobrazení výsledků vyhledávání na Google, vyhledávání v audio záznamech.


Zobrazit celý příspěvek

Minutky ze světa SEO a tvorby stránek 2008/09

Google Developer Day v Praze. V AdWords se mění způsob výpočtu skóre kvality a jeho zobrazování. Na Google byl nasazený našeptávač. Internet Explorer 8 Beta 2. Microsoft koupil Ciao.com. Doplněno o Google přednášku pro webmastery


Zobrazit celý příspěvek

Minutky ze světa SEO a tvorby stránek 2008/08

Google spustil Knol, upozorňuje na upravené výsledky vyhledávání, zavedl AdSense pro RSS zdroje, proběhla aktualizace GTPR. A další novinky nejen o Google.


Zobrazit celý příspěvek

Minutky ze světa SEO a tvorby stránek 2008/07

Po dlouhé odmlce jsou zde opět novinky, které mě během uplynulých týdnů zaujaly. Vyhláška o přístupnosti, indexace flashe, hodnocení SERP Googlu uživateli a řada dalších událostí.


Zobrazit celý příspěvek

Plugin All in One SEO Pack pro WordPress v češtině

All in One SEO je velmi užitečný plugin pro WordPress. Díky němu lze snadno ovlivnit (mimo jiné) snad nejdůležitější parametr všech stránek – titulek. Nemusíte se tedy spokojit s výchozím stavem po instalaci WordPressu, který není z hlediska SEO zrovna ideální.


Zobrazit celý příspěvek

Jaké je školení H1: PPC reklamy pro pokročilé?

Zkušenost ze Školení PPC reklamy pro pokročilé od H1 v Brně. Snad vám pomůže v rozhodnutí, jestli by se vám případně v budoucnu vyplatilo zúčastnit se.
Zobrazit celý příspěvek

Vyhledávače na Slovensku

Při analýze slovenského trhu je důležité znát podíl jednotlivých vyhledávačů a podle toho přizpůsobit navrhovanou strategii projektů. Získat aktuální informace o vyhledávačích na Slovensku však nemusí být tak snadné, jak by se mohlo zdát.


Zobrazit celý příspěvek

Minutky ze světa SEO a tvorby stránek 2008/06

Stručný výběr: Skvělá parodie webových služeb. Pojďte pracovat pro Google. Neúspěšné zásnuby Microsoftu a Yahoo!, zato začínají námluvy Centrumu a Atlasu.


Zobrazit celý příspěvek

7 nejčastějších dotazů ohledně vyhledáče Google

Shrnutí odpovědí na neustále se opakující dotazy ohledně vyhledávače Google.
Zobrazit celý příspěvek